Monitoring Podwykonawców | ||
---|---|---|
LP | Pełna nazwa podmiotu | Kategoria |
1 | "TRANS-ZIEM" Zbigniew Jasiewicz | podwykonawca |
2 | Menard Sp. z o.o. | podwykonawca |
3 | Mirosław Nowak USŁUGI I HANDEL "Nowak | podwykonawca |
4 | Sygno Solecki Ranosz sp.j | podwykonawca |
5 | ZRB TYSKIE DROGI sp. z o.o. | podwykonawca |
6 | ENVIESA Sp. z o.o. Sp. k. | podwykonawca |
7 | Soletanche Polska Sp. z o.o. | podwykonawca |
8 | TELEMAX MEDIA Sp.z o.o. | podwykonawca |
9 | Keller Polska Sp. z o.o. | podwykonawca |
10 | ViaCon Polska Sp. z o.o. | podwykonawca |
11 | "Konsorcjum: (1) Elektromontaż Rzeszów Sp. z o.o. w Jaśle (2) Elektromontaż Rzeszów S.A." | podwykonawca |
12 | Przedsiębiorstwo usługowe "Ekokan" Sp. z o.o. | podwykonawca |
13 | PRUCHNIK Sp. z o.o., Sp. k. | podwykonawca |
14 | "MAR-MONT" P.W. Wiesław Maślanka | podwykonawca |
15 | Stump FRANKI Sp. z o.o. | podwykonawca |
16 | DD MOST Sp. z o.o. | podwykonawca |
17 | ANTICOR Sp. z o.o. | dalszy podwykonawca |
18 | ECOKAN - Wykonawstwo S.C. | dalszy podwykonawca |
19 | WERMER-PRZEWIERTY S.C. | dalszy podwykonawca |
20 | TRANS-KOP-BS Stanisław Bukowski | dalszy podwykonawca |
21 | INSTAL SOOL ELECTRIC Sp. z o.o. | dalszy podwykonawca |
22 | Usługi Remontowo Budowlane Ignacy Kołodziej | podwykonawca |
23 | F.H.U.P. Marr - bud. Inż. Marek Czader | podwykonawca |
24 | Krzysztof Mącior Firma Usługowo-Handlowa „MAT-MAT" | podwykonawca |
25 | YOLSAN CONSTRUCTION Sp. z o.o. | dalszy podwykonawca |
26 | BRO-KOP Usługi Budowlano-instalacyjne Wojciech Kopta | podwykonawca |
27 | Konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eltor Sp. zo.o. oraz Instal Sool Electric sp. z o.o. | dalszy podwykonawca |
28 | Medas Sp. z o.o | podwykonawca |
29 | Kelvin sp. z o.o. | podwykonawca |
30 | SKABUD sp. z o.o | podwykonawca |
31 | BM-SPRZĘTBUD s.c. Bartłomiej Oskędra Marek Błasiak | dalszy podwykonawca |
32 | KPM sp. z o.o. | podwykonawca |
33 | Tig-serwis” Remigiusz Borowik | dalszy podwykonawca |
34 | KRZYSZTOF WORWA FIRMA BUDOWLANO-USŁUGOWA "WORWEX" | dalszy podwykonawca |
35 | Konsorcjum: Konstrukcje Żelbetonowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Żelbet Siuta sp. k. | podwykonawca |
36 | Budownictwo i Zarządzanie Tomasz Francuz sp. z o.o. | podwykonawca |
37 | GGT Solutions S.A | podwykonawca |
38 | GGT Solutions S.A. | podwykonawca |
39 | STANEX Sp. z o.o. | podwykonawca |
40 | MOSTMARPAL Sp. z o.o. | dalszy podwykonawca |
41 | Marek Bryg Przedsiębiorstwo Budownictwa Inzynieryjnego "ROBIN" | podwykonawca |
42 | PTB Szczepański Sp.k. | podwykonawca |
43 | Firma Usługowo Handlowa FACHMAN s.c. Dorota Kawaler, Jerzy Kawaler | dalszy podwykonawca |
44 | COLAS Polska Sp. z o.o. | podwykonawca |
45 | Żelbet - Ewa Żuchniewicz | dalszy podwykonawca |
46 | BOBSTAL FB ŚLIWA Sp. j. | dalszy podwykonawca |
47 | Freyssinet Polska Sp. z o.o. | podwykonawca |
48 | Sławomir Pasionek FIRMA USŁUGOWA CATKOP | podwykonawca |
49 | Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych INKOP Sp. z o.o. | podwykonawca |
50 | R.D.M. Śródmieście Sp. z o.o. | podwykonawca |
51 | TBM Systems sp. z o.o., Sp.k. | podwykonawca |
52 | Kamil Romanik firma Remontowo Budowlana | podwykonawca |
53 | SOLEY Sp. z o.o. | podwykonawca |
54 | HAMER POLSKA Sp. z o.o., Sp.k. | podwykonawca |
55 | VSL Polska Sp. z o.o. | podwykonawca |
56 | STALMAX plus Krzysztof Ligęza | dalszy podwykonawca |
57 | Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o. | podwykonawca |
58 | MEL-KAN Sp. z o.o. | dalszy podwykonawca |
59 | ITMB Sp. z o.o. | dalszy podwykonawca |
60 | PRI INŻBUD Andrzej Kalaga Sp. j. | dalszy podwykonawca |
61 | "INSTALKO" Paweł Strzelczyk | dalszy podwykonawca |
62 | VIBUD Firma Budowlano-Konserwatorska mgr inż. Wiesław Wida | dalszy podwykonawca |
63 | CAT CORR Sp. z o.o. | podwykonawca |
64 | FIRMA CHROBOK Sp. z o.o. | podwykonawca |
65 | BBR Polska Sp. z o.o. | podwykonawca |
66 | AF - KONSTRUKCJE Filipowicz Andrzej | podwykonawca |
67 | TOR-KRAK Sp. z o.o. | podwykonawca |
68 | PKP Energetyka S.A. | podwykonawca |
69 | Przedsiębiorstwo Specjalistyczne ENERGOTERM Sp. z o.o. | podwykonawca |
70 | ELTRAM Sp. z o.o. | dalszy podwykonawca |
71 | Mares Europe Sp. z o.o. | podwykonawca |
72 | TOM-DRÓG Tomasz Kupiec | dalszy podwykonawca |
73 | WARTER POLYMERS Sp. z o.o. | podwykonawca |
74 | IZOMOST Michał Fila | podwykonawca |
75 | Korps System Sp. z o.o. | podwykonawca |
76 | Ł-TEAM Łukasz Łagosz | podwykonawca |
77 | EXBUD KONSTRUKCJE Sp. z o.o. | podwykonawca |
78 | DROGOMEX Sp. z o.o. | podwykonawca |
79 | ZUE S.A. | dalszy podwykonawca |
80 | Przedsiębiorstwo Inzynieryjne ARP | dalszy podwykonawca |
81 | Infrapave Sp. z o.o. | podwykonawca |
82 | Tejbrant Polska Sp. z o.o. | dalszy podwykonawca |
83 | WOD-BUD ŚLEZIAK Sp.j. | podwykonawca |
84 | MAXTOR Artur Pracoń | dalszy podwykonawca |
85 | Ogrodzenia COMPLEX Magdalena Kasprzyk-Świerk | dalszy podwykonawca |
86 | Paweł Baran PB System | podwykonawca |