Utrudnienia w ruchu w rejonie Al. Solidarności i ul. Ujastek Mogilski w Krakowie

W dniu 02.11.2023 o godz. 8.00 w rejonie Al. Solidarności i ul. Ujastek Mogilski wprowadzone zostaną dwie zmiany w organizacji ruchu.

Pierwsza polegać będzie na zamknięciu wschodniej części jezdni ul. Ujastek Mogilski i przeniesieniem ruchu częściowo na zatokę postojową w rejonie skrzyżowania z Al. Solidarności. Dodatkowy pas ruchu w kierunku al. Solidarności zostanie zamknięty od okolic byłego hotelu do samego skrzyżowania. Ruch będzie odbywać się w obu kierunkach po wydzielonych pasach ruchu z ograniczeniem prędkości do 40 km/h. Prace potrwają około 3 tygodnie.

 

Druga organizacja polegać będzie na zwężeniu obu jezdni al. Solidarności do jednego pasa ruchu w lokalizacji zaznaczonej na zdjęciu na odcinku około 70m. W rejonie prac dopuszczalna prędkość zostanie obniżana do 50 km/h. Prace prowadzone będę głównie w godzinach nocnych i nie będą wpływać na ruch tramwajowy. W  przypadku tworzenia się w ciągu dnia korków, Wykonawca dopuszcza w miarę prowadzonych prac, przywracanie stałej organizacji ruchu w ciągu dnia. Prace potrwają około  2 tygodnie.

By | 2023-10-30T15:40:11+00:00 październik 30th, 2023|